We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

برندا ادواردز اولین زن دریافت کننده جایزه سنگ پایونیر

برندا ادواردز اولین زن دریافت کننده جایزه سنگ پایونیر

بیش از ۲۰ سال، مالک و مدیرکل معدن TEXA STONE نقش فعالی را در طرح های خلاقانه صنعتی بی شماری ایفا کرده است.

برندا ادواردز مالک و مدیرکل معدن TEXA STONE در شهر GARDEN  تگزاس، اولین زن دریافت کننده جایزه سنگ پایونیر است که در ماه ژانویه در شرکت TISE در لاس وگاس جایزه بنیاد MIA + BSI  را دریافت کرد.

در دوره کاری بیش از ۲۰ سال، ادواردز همواره یک شرکت کننده  فعال در طرح های بی شمار خلاقانه و جمعی صنعت بوده است. وی نقش های کلیدی در رهبری موسسه سنگ ماربل آمریکا (MIA) و موسسه سنگ ساختمانی(BSI) و انجمن سنگ طبیعی (Natural Stone Council) ایفا نموده و در حال حاضر مسئول نقل و انتقالات هیئت مدیره ای MIA + BSI است .شرکت او اولین شرکتی بود که گواهی استاندارد مقاومت سازی ANSI /NSC 373  را دریافت نمود. رهبری او  برای وارد شدن زنان به صنعت سنگ  از اهمیت بالایی برخوردار است. 

زمانی که کاندید شدن برندا برای این جایزه اعلام شد، جنیفر استایلز مدیر بازار یابی معدن TEXA STON  اینگونه نوشت: برندا هر کسی را که تمایل به یاد گرفتن دارد، آموزش میدهد. هر کسی که نیاز به کمک داشته باشد را کمک میکند. با هر مانعی که در سر راهش قرار گیرد، میجنگد. او این صنعت را بسیار دوست دارد. شور و شوق او وصف ناپذیر و دانش او بی اندازه است. برندا به واقع یکی از پیشگامان این صنعت است .

Brie Pfannenbecker معاون عملیات در سنگ کنتیکت می گوید:” گستره تاثیر برندا بر همه افراد (زن و مرد) است و در کل آینده ای روشنتر و پویاتر را برای این صنعت تضمین میکند”.

ادواردز چگونگی استفاده از نیروی زنان را در این صنعت و اینکه چگونه توانسته بر زنان در این کار تاثیر داشته باشد را بیان میکند. او میگوید: ” در همه سال هایی که در صنعت سنگ بوده ام هرگز تا کنون تجارت مفرح و رضایت مندی مانند این تجارت  نداشته ام و به کار کردن با خانم های خلاق، پر انرزی و پرشورافتخار میکنم. آنها باعث به رسمیت شناختن زنان شاغل در صنعت سنگ شده اند و همچنین تشکر مخصوص از MIA+BSI بخاطر به وجود آوردن چنین امکاناتی و دادن فرصت ها به من برای خدمت به هر یک از آنها را دارم .”

موسسه سنگ ماربل آمریکا (MIA  ) و موسسه سنگ ساختمانی ( BSI  ) با سرمایه گزاری مشترک از یک وب سایت به آدرس 

https://www.marble-institute.com 

استفاده میکنند.

  • Marble Institute of America (MIA)
  • Building Stone Institute (BSI)

http://www.stone-ideas.com/2017/02/08/brenda-edwards-receives-women-in-stone-pioneer-award/

ارتباط مستقیم با یوستون

گروه پشتیبانی یوستون در حال حاضر آنلاین نیستند. ولی شما می‌توانید سوال خود را ایمیل کنید، ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد.

سوالی دارید؟‌ما جوابگوی سوالات شما هستیم.

جهت شروع مکالمه، کلید اینتر را بزنید.